NAŠE SLUŽBY

O nás

Společnost Účetnictví-Daně-Mzdy ON-LINE navazuje na koncepci vedení účetnictví externí firmou, s aktivním vstupem klienta do svého účetního programu a možností jeho využití pro vedení vlastní firemní agendy.
Vše za ceny běžné na trhu.


Rozsah našich služeb je variabilní, od komplexního zpracování účetnictví a mezd, obchodní agendy, skladů, velkoobchodní prodej až po maloobchodní prodej s registrační pokladnou. Na druhé straně může zákazník využít náš systém jen částečně, v kombinaci s vlastní účtárnou. V případě, že má firma víc oddělených provozů (poboček), všichni pracují v reálnem čase se stejnými daty a výsledky jsou k dispozici okamžitě.

K provozu a využití systému zákazník (uživatel) potřebuje jen stolní počítač, případně tiskárnu. Nejsou potřebné žádné servery a programové vybavení. Programové vybavení je dostupné nepřetržitě z libovolného místa.

Systém je vhodný pro malé firmy, pro které je neefektivní vlastní účtárna, tak i pro střední a větší firmy, které mohou tímto způsobem snížit provozní náklady a nemusí se starat o programy, techniku a data.